Zaproszenie na konsultacje indywidualne w ramach trwającego 3 naboru wniosków o dofinansowanie z programu Interreg VI-A Litwa – Polska 2021-2027

W związku z trwającym 3 naborem wniosków o dofinansowanie z programu Interreg VI-A Litwa – Polska 2021-2027 serdecznie zapraszamy na organizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy w Białymstoku konsultacje indywidualne dla potencjalnych wnioskodawców.

Konsultacje odbędą się w dwóch formułach w zależności od zasygnalizowanych potrzeb. Zarówno online jak również stacjonarnie w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Poleskiej 89 w dniach 1-12 lipca 2024 r.  Dnia 3 lipca oraz 10 lipca w konsultacjach online będą uczestniczyć również pracownicy Wspólnego Sekretariatu w Wilnie. Dostępność pracowników Wspólnego Sekretariatu będzie możliwa również stacjonarnie w Białymstoku w dniach 11 oraz 12 lipca. Zachęcamy do wyboru dni, w których będą dostępni przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu w Wilnie, którzy swoim nieocenionym doświadczeniem chętnie podzielą się z potencjalnymi wnioskodawcami.

Czas trwania konsultacji indywidualnych – do 45 minut.

W celu zarezerwowania czasu na konsultacje prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny/mailowy z pracownikiem Regionalnego Punktu Kontaktowego. Dokładny termin oraz godzina indywidualnych konsultacji zostaną potwierdzone mailowo przez pracownika RPK.

Konsultacje organizujemy w celu udzielenia odpowiedzi na konkretne Państwa pytania, a nie w celu przedstawienia ogólnych informacji na temat naboru lub Programu.

Materiały ze szkoleń dostępne są pod linkiem: lietuva-polska.eu/pl/trzeci-nabor (na dole strony)

Dane do kontaktu:

Adrian Janowicz tel. 85 6654 288, +48 508 818 976, ewt@podlaskie.eu

Link do trwającego naboru wniosków: lietuva-polska.eu/pl/trzeci-nabor

Powrót na początek strony