Zaproszenie na konsultacje indywidualne w ramach 2. Naboru wniosków w programie Interreg VI-A Litwa-Polska

W związku z rozpoczęciem drugiego naboru wniosków na małe projekty w Programie Interreg Next VI-A Litwa-Polska, Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Interreg VI-A Litwa-Polska 2021-2027 w Białymstoku (RPK) zaprasza  potencjalnych wnioskodawców 2. naboru wniosków na indywidualne konsultacje które odbędą się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Poleskiej 89 w dniach 5-12 lutego 2024 r.  Czas trwania konsultacji indywidualnych – do 45 minut. W celu zarezerwowania czasu na konsultacje prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny/mailowy z pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego. Dokładny termin oraz godzina indywidualnych konsultacji zostanie potwierdzona przez pracownika RPK.

Należy pamiętać, że konsultacje te są organizowane w celu udzielenia odpowiedzi na konkretne pytania wnioskodawców, a nie w celu przedstawienia ogólnych informacji na temat naboru lub Programu. Konsultacje będę możliwe tylko po ustaleniu dogodnego terminu z pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość poszukiwania partnerów projektowych z Litwy poprzez dedykowaną  platformę poszukiwania partnerów: lietuva-polska.eu/pl/rejestracja-partnerow.

Istnieje możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez polskich beneficjentów - organizacje pozarządowe (NGO) realizujące projekty Interreg: lietuva-polska.eu/pl/naujienos/wsparcie-dla-polskich-ngos-beneficjentow-interreg-2021-2027.

Zapraszamy do kontaktu z osobami pracującymi w Regionalnym Punkcie Kontaktowym Programu Interreg VI-A Litwa – Polska w Białymstoku.

Dane do kontaktu:

Krzysztof Sas tel.: 85 66 54 908, kom.: +48 508 818 976, krzysztof.sas@podlaskie.eu

Adrian Janowicz tel. 85 6654 288, adrian.janowicz@podlaskie.eu

Link do trwającego naboru małych projektów:  lietuva-polska.eu/2-call-for-proposals.

Powrót na początek strony