Weź udział w jubileuszowej edycji Podlaskiej Marki Roku

16 stycznia br. ruszył nabór zgłoszeń do XX edycji najbardziej prestiżowego plebiscytu w naszym regionie.

Dzięki Podlaskiej Marce Roku lokalni przedsiębiorcy mogą nie tylko rozreklamować swoją działalność, ale też stać się wizytówką regionu i nawiązać cenne kontakty biznesowe.  

Aby zakwalifikować się do plebiscytu, należy do 29 lutego 2024 r. przesłać zgłoszenie za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.podlaskamarka.pl. Każdy może zgłosić aż 10 różnych propozycji, po jednej w kategoriach: Produkt spożywczy, Produkt użytkowy, Inwestycja, Odkrycie, Wydarzenie, Kultura, Społeczeństwo, Biznes, Marka bez barier i Projekt 4.0.

Ta ostatnia kategoria powstała dzięki Departamentowi Rozwoju Regionalnego UMWP. Nagradzane są tu projekty, które realizują założenia Przemysłu 4.0, a zatem takie, które integrują ludzi oraz sterowane cyfrowo maszyny z internetem i technologiami informacyjnymi.

Warto zaznaczyć, że udział w przedsięwzięciu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Można za to zyskać cenne nagrody finansowe. Laureaci mogą też liczyć na promocję w mediach oraz podczas krajowych i zagranicznych akcji promocyjnych województwa podlaskiego.

Więcej informacji znajdziemy na stronie: www.podlaskamarka.pl.

Powrót na początek strony