Startuje kolejna edycja konkursu dla samorządów „Inwestycja z perspektywą”

Serwis Samorządowy PAP zaprasza do udziału w bezpłatnym konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE.

Laureatów konkursu wybiorą Internauci w plebiscycie internetowym.

Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie, opis inwestycji (do 3,5 tys. znaków) oraz opis jej wpływu na lokalną społeczność. Prace konkursowe przyjmujemy do 27 stycznia 2023 r. do godziny 23.59; należy je przesyłać na adres samorzad@pap.pl, w tytule wpisując nazwę konkursu „Inwestycja z perspektywą”.

Wygrają samorządy, na których projekt zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny. 

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty opublikowany zostanie na stronach PAP.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Polityka spójności w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską.

Szczegóły i regulamin konkursu:  https://samorzad.pap.pl/kategoria/fundusze-europejskie-w-regionach/startuje-kolejna-edycja-konkursu-dla-samorzadow

Regulamin konkursu (PDF 62.40 kB)

Inwestycja-z-perspektywa.png

Powrót na początek strony