Weź udział w konsultacjach. Zapisz się na spotkanie!

Samorząd województwa rozpoczyna konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego 2030. Spotkania na temat dokumentu odbędą się w Augustowie, Hajnówce, Wysokiem Mazowieckiem i Białymstoku.

Strategia to kluczowy dokument, który określi cele i kierunki rozwoju regionu na najbliższe lata. Będzie również podstawą przy konstruowaniu ważnych dokumentów, m.in. programu regionalnego na lata 2021-2027 czy kontraktu z rządem. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem - link znajdą Państwo na dole strony.

Podczas konsultacji mieszkańcy województwa będą mieli możliwość wyrazić swoją opinię na temat tego strategicznego dokumentu, zgłosić uwagi do projektu. Doskonałą ku temu okazją będą spotkania konsultacyjne.

Spotkania w subregionach

Spotkania konsultacyjne organizujemy w czterech miastach, w każdym z subregionów, tak, aby wszyscy zainteresowani mieszkańcy mogli wziąć w nich udział. Podczas każdego z tych spotkań przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i eksperci, którzy współtworzyli projekt SRWP, przedstawią główne założenia projektu, a także odpowiedzą na pytania uczestników.

Spotkania odbędą się:

  • w Augustowie – 27 listopada 2019 roku,
  • w Hajnówce – 29 listopada 2019 roku,
  • w Wysokiem Mazowieckiem – 6 grudnia 2019 roku,
  • i w Białymstoku – 16 grudnia 2019 roku - rejestracja została zakończona.

Aby wziąć w nich udział, wymagana jest rejestracja elektroniczna. W mailu potwierdzającym otrzymacie Państwo informacje na temat miejsca i planu godzinowego tych spotkań.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną: konsultacje2030@wrotapodlasia.pl.

Formularz on-line

Link do formularza online

Uwagi na temat projektu można będzie zgłaszać przez internet. Link do formularza będzie aktywny od 26 listopada 2019 roku  do 8 stycznia 2020 roku, czyli w czasie, kiedy formalnie będą trwały konsultacje społeczne.

Formularz można będzie wypełnić on-line lub też skorzystać z pliku w formacie Word. Po wypełnieniu plik można przesłać na adres: konsultacje2030@wrotapodlasia.pl, przekazać osobiście podczas spotkań konsultacyjnych, lub przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Departament Rozwoju Regionalnego
ul. Poleska 89
15-874 Białystok

Dodana: 6 listopad 2019 10:01

Zmodyfikowana: 13 grudzień 2019 12:24