Zabierzcie aparaty fotograficzne na wakacje w regionie. Warto!

Dyrekcja generalna Komisji Europejskiej ds. polityki regionalnej zaprasza do udziału w konkursie “Mój region”. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji, która jest ważna dla lokalnej społeczności i powstała dzięki funduszom unijnym. Zdjęcie musi oddawać znaczenie wybranego projektu, widoczna ma być tablica informująca o dofinansowaniu z UE lub unijna flaga.

Udział mogą wziąć osoby pełnoletnie z wszystkich krajów Unii. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 25 sierpnia 2014 roku.

To już trzecia edycja corocznego konkursu fotograficznego „Europa w moim regionie", którego celem jest promowanie projektów finansowanych ze środków unijnych w ramach polityki regionalnej. Tak jak w poprzednich edycjach, rywalizacja odbywa się za pośrednictwem strony Komisji Europejskiej na Facebooku.

100 fotografii, które zyskały największą liczbę głosów oraz 50 zdjęć wyróżnionych „dziką kartą" (niezakwalifikowanych do pierwszej setki) zostanie poddanych ocenie jury. Komisja złożona z trzech osób - profesjonalnych fotografów wyłoni troje zwycięzców. Otrzymają oni atrakcyjne nagrody - wycieczkę do Brukseli oraz 1000 euro na zakup cyfrowego sprzętu fotograficznego - które wręczone zostaną podczas OPEN DAYS w październiku 2014.

Więcej informacji na Facebooku (tu link).

Dodana: 27 czerwiec 2014 13:55

Zmodyfikowana: 27 czerwiec 2014 14:01