Weź udział w konkursie „Europa to My”! Do 3 lipca wyślij zgłoszenie. Czekają supernagrody!

Znamy już pierwszych dziesięciu finalistów konkursu "Europa to My". 22 czerwca Komisja Konkursowa wybrała 10 najciekawszych zgłoszeń. Zwycięzców pierwszego etapu i wszystkie dotychczas nadesłane projekty można zobaczyć stronie konkursu

Ale jest jeszcze szansa! Drugi etap nadsyłania zgłoszeń kończy się 3 lipca. I wtedy zostanie wybranych kolejnych 10 najlepszych prac. Cała finałowa dwudziestka będzie brała udział w głosowaniu internautów od 6 do 24 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lipca.

Zrób zdjęcie i opisz projekt

Aby wziąć udział w konkursie „Europa to My”, wystarczy rozejrzeć się po najbliższej okolicy i wybrać projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, jakie otrzymaliśmy na lata 2007-2013. Następnie zrobić mu kilka zdjęć (można również uzupełnić je o zdjęcie pokazujące, jak miejsce wyglądało zanim zrealizowano projekt), dodać opis i wysłać przez stronę www.europatomy.eu.

Chodzi o taki projekt, który zmienił na lepsze życie mieszkańców, okolicę czy miejscowość. Jest z czego wybierać – do tej pory przeprowadzono tysiące przedsięwzięć unijnych w całej Polsce. Oprócz zdjęć oceniana będzie historia i opis tego, jakie korzyści przyniósł projekt.

Podróż w wybrany zakątek Europy

Na zwycięzcę konkursu czekają wspaniałe nagrody m.in. europejska podróż marzeń w dowolnie wybrany zakątek Europy, a w miejscowości, której dotyczy zgłoszenie konkursowe, zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z atrakcjami i wystawcami z całej Polski, a na koniec wielki koncert z udziałem m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacji Nieżywych Schabuff. Dodatkowo miejscowość zwycięzcy otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym Wi-fi dla mieszkańców.

Ci, co nie wygrają, ale znajdą się w finałowej dwudziestce najlepszych zgłoszeń, otrzymają laptopy, a do ich miejscowości w lipcu przyjedzie ekipa Telewizji Polskiej i Radia Zet. I przygotuje program.

Nie czekaj! Wyślij zgłoszenie

Zgłoszenia należy wysyłać drogą elektroniczną za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej akcji w zakładce "Weź udział w konkursie".
Szczegóły na www.europatomy.eu i na Facebooku EuropaToMy.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej.

Dodana: 1 lipiec 2015 13:08

Zmodyfikowana: 1 lipiec 2015 13:11