Światowej sławy ekonomista w Białymstoku

Andrés Rodríguez-Pose, wybitny specjalista od spraw regionów, odwiedzi 20 lutego Białystok. W auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej 20 wygłosi wykład, a po którym zaplanowana jest dyskusja.

Andrés Rodríguez-Pose to ceniony na całym świecie specjalista od spraw regionów. Na co dzień wykłada w prestiżowej London School of Economics. Jednak nie tylko naukowcy cenią jego publikacje. Są one znane i cytowane także przez polityków, którzy chętnie zapraszają go do współpracy.  Rodríguez-Pose doradza wielu rządom i międzynarodowym organizacjom, m.in. Komisji Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych i Bankowi Światowemu.

Mieszkańcy naszego województwa będą mieli okazję spotkać osobiście tego wybitnego ekonomistę. Rodríguez-Pose przyjedzie do Białegostoku 20 lutego 2014 r. na zaproszenie Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Dworzańskiego.  W auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej 20 wygłosi wykład pt. „Główne czynniki rozwoju regionów peryferyjnych na przykładzie województwa podlaskiego”. Po tym wystąpieniu odbędzie się dyskusja, a także warsztaty tematyczne z udziałem polskich ekspertów na temat kierunków rozwoju naszego regionu.

Program w załączniku

Więcej na stronie www.rpowp.wrotapodlasia.pl

Dodana: 10 luty 2014 10:55

Zmodyfikowana: 10 luty 2014 14:49