Zaczął się Wschodni Kongres Gospodarczy

Dziś i jutro (18 i 19 września) około tysiąca gości z kraju i Europy: wybitni ekonomiści, przedsiębiorcy, politycy, będzie debatować na tematy gospodarcze.

Województwo Podlaskie jest współorganizatorem Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbywa się w Białymstoku. Przedsięwzięcie jest współorganizowane z Grupą PTWP, jednym z najbardziej doświadczonych organizatorów imprez biznesowych w kraju - z Europejskim Kongresem Gospodarczym na czele.

Do Białegostoku na te dwa dni przybędzie około tysiąca gości z kraju i z Europy - polityków, przedstawicieli biznesu i ekspertów. Zaproszeni zostali partnerzy z Białorusi, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii i innych krajów.

Podczas kongresu prowadzonych jest około 30 sesji tematycznych, w których weźmie udział ponad 100 prelegentów. Tematyka obejmie zarówno nowe rozdanie w polityce europejskiej i przyszłość Europy w jej relacjach ze Wschodem, jak i wpisujące się w to tło zagadnienia rozwojowe Polski Wschodniej - od wielkich inwestycji infrastrukturalnych, poprzez perspektywy energetyki odnawialnej, po szczegółowe analizy rynków, m.in. rolno-spożywczego czy usług medycznych.

Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie Wschodniego Kongresu Gospodarczego

Udział we Wschodnim Kongresie Gospodarczym jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Informujemy, że jedynie osoby zarejestrowane mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

Zapraszamy!

Załączniki do treści

Dodana: 4 wrzesień 2014 14:15

Zmodyfikowana: 18 wrzesień 2014 09:58