Głosujmy na obwodnicę Augustowa!

Projekt z naszego regionu znalazł się w gronie dwudziestu finalistów konkursu „Europa to My”. Teraz to internauci w głosowaniu wskażą zwycięzcę.


W konkursie biorą udział projekty, które powstały przy wsparciu Funduszy Europejskich i wpłynęły na życie miasta, gminy, jej mieszkańców... Z wielu propozycji nadesłanych przez ludzi, kapituła wybrała 20 projektów. Z naszego regionu jest to budowa obwodnicy Augustowa, współfinansowana z PO Infrastruktura i Środowisko.

Teraz decydujący moment – głosowanie! A głosować można raz dziennie do 24 lipca. Zwycięzcę poznamy 27 lipca 2015 roku. Jeszcze w lipcu wszystkich dwudziestu finalistów odwiedzi ekipa telewizyjna i zaprezentuje w audycjach telewizyjnych na antenie TVP1.

Dlaczego warto głosować

W miejscowości zwycięzcy zostanie zorganizowany 30 sierpnia Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Zakończy się on finałowym koncertem z największymi gwiazdami polskiej muzyki. Wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie w TVP 1.

Poza tym w miejscowości, w której znajduje się zwycięski projekt, zostanie zrealizowana innowacyjna i użyteczna społecznie inwestycja o wartości do 50 tys. złotych brutto np. narzędzia Hot-Spot wi-fi zapewniające bezpłatny dostęp do Internetu przez 12 miesięcy.

Warto więc głosować. I spotkać się 30 sierpnia na wielkim koncercie w Augustowie!

Szczegóły na stronie konkursu „Europa to My”.

 

Dodana: 9 lipiec 2015 14:17

Zmodyfikowana: 9 lipiec 2015 14:17